Termínovka 2019

ČERVENEC
5.7.2019 Zděchov
3.-6.7.2019 Teplice nad Metují
6.7.2019 Morkovské chlap Morkovice
12.7.2019 Slavkovský poutní běh Slavkov pod Hostýnem
13.7.2019 Desítka Moravským krasem Blansko
13.7.2019 Javorník
13.7.2019 Kopřivnice
13.7.2019 Bad Goisern (A)
13.7.2019 KROMPLMEN Kroměříž
20.7.2019 Rusava
zrušeno 2018 Okruh Luhačovským zálesím Pozlovice
20.7.2019 Kunovice u VM
20.7.2019 MTB maraton Amtech - Juvacyklo Buchlovice
20.7.2019 Moravská Třebová
20.7.2019 Hulín
21.7.2019 Zlín
27.7.2019 Karolinka
27.7.2019 HolešovMAN Holešov
SRPEN
2.-3.8.2019 Nový Hrozenkov
3.8.2019 Otrokovice
3.8.2019 Bystřice pod Hostýnem
3.8.2019
10.8.2019 Vnorovská desítka Vnorovy
10.8.2019 Běhej lesy Bílá
Bílá
10.8.2019 Valašské Klobouky
10.8.2019 KPŽ - Vysočina arena Tour Čs Nové Město na Moravě
10.8.2019 ŠKODA HORAL MTB maratón Svit (SVK)
10.8.2019
Rajnochovice
11.8.2019 Morkovice
16.8.2019 Zlínská kola Zlín
17.8.2019
Mítink Zlín 2018
Zlín
18.8.2018 Půlmaraton Moravským krasem Blansko
17.8.2019 Ramzová - Skřítek
17.8.2019 Granč Petrovce (SVK)
25.8.2018 Lančov
24.8.2019 Bystřice pod Hostýnem
24.8.2019 RunTour Olomouc
24.8.2019 Rusava
24.8.2019 Čeladná
24.8.2019 Nová Dubnica (SVK)
24.8.2019 Hulín
24.8.2019 Kelč
25.8.2019 Slopné
25.8.2019 Podlesácká desítka Grygov
30.8.-1.9.2019
31.8.2019 Valašský pohár MTB-XC Jablůnka
31.8.2019 Leština
ZÁŘÍ
1.9.2018 Dolní Lhota
1.9.2019 Trnava
4.9.2019 S kopečka do kopečka Svatý Kopeček u Ol.
6.9.2019 Vsetín
7.9.2019 Vyškov
7.9.2019 Precheza AGROFERT Run Přerov
7.9.2019 Znojmo
7.9.2019 Teplice nad Metují
8.9.2019 Craft Team Running Zlín Zlín
------2018 Zlín
14.9.2019 Staré Město u UH
14.9.2019 Přerov
14.9.2019 XC Cup Napajedla Napajedla
14.9.2019 Frenštát pod Radh.
14.9.2019 Brno
15.9.2019 Kašavský bajk-kap Kašava
15.9.2019 Valašský pohár MTB-XC Vsetín - Semetín
21.9.2019 Běh Napajedelskou branou
Napajedla
21.9.2019
Strojařská desítka
Zlín
21.9.2019 Brno
30.9.2017 Fryštácký frajer Fryšták
21.9.2019 Valašská Polanka
21.9.2019 Klokočůvek u Oder
22.9.2019 RunFest - MMaS v maratonu
Ostrava
23.9.2018 Podkopná Lhota
------2018
Svatováclavský běh do Kudlova
Zlín
28.9.2019 Valachiarun Janová u Vsetína
28.9.2019 Czech Ultra Trail Tour - Jeseníky
Nová Ves u Rýmařova
28.9.2019 Polický okruh Police
28.-29.9.2019 Přerov
29.9.2018 Praha
29.9.2019 Zlín
ŘÍJEN
5.10.2019 Běh městem Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
5.10.2019 Holešov
6.10.2018 Olomouc
5.10.2019 Ploština
5.10.2019 Bobr Cup Litovel
6.10.2019 Zlín
6.10.2019 Medzinárodný maratón mieru Košice
12.10.2019 Kašava
12.10.2019 Hradčanské vlnky Hradčany
13.10.2018 Chřibský maraton Kroměříž
12.10.2019 Vokolo Príglu Brno
14.10.2018 Uherské Hradiště
19.10.2019 Velké Karlovice
19.10.2019
Jezernice
19.10.2019 Třeboňský maraton Třeboň
19.10.2019 Grymov
20.10.2019
Běh Zlínem - Přes valašské kotáry
Zlín
26.10.2019 Provodovský běh
Provodov
26.10.2019 Horský běh Hranice Hranice
27.10.2018 TOŽ BĚŽ Zděchov
LISTOPAD
2.11.2019 Otrokovice
2.11.2019 Hornická desítka
Frýdek Místek
9.11.2019 RunTour Pardubice
9.11.2019
Kovářská pětka
Zlín
17.11.2019 Přerov
24.11.2018 Morkovské podzimní běh
Morkovice
24.11.2018 Listoprďák Týn nad Bečvou
30.11.-1.12.2019 Taxis Gladiator Race Pardubice
25.11.2018 Bathory Cross Čachtice (SVK)
PROSINEC
1.12.2018 Trojanovice
7.12.2019
Mikulášský běh
Zlín
?14.12.2019 Kroměříž
26.12.2019
Štěpánský běh
Zlín
29.12.2019 Czech Ultra Trail Tour - Beskydy Trojanovice
31.12.2019
Silvestrovský běh
Zlín
LEDEN
5.1.2019 Otrokovice
13.1.2019 Zimní běh podél Bečvy Grymov
19.1.2019 Hulín
20.1.2019 Ledňáček s Best4Run Přerov
26.1.2019 Lysinská krůta Jankovice
26.-27.1.2019 Adidas 24 hodin na Lysé hoře Ostravice
ÚNOR
2.2.2019 Brumov-Bylnice
9.2.2019 Zlín
9.2.2019 Velké Karlovice
10.2.2019 Zděchov
16.2.2019 Dřevohostice
16.2.2019 Velké Karlovice
23.2.2019 Prusinovice
BŘEZEN
2.3.2019 Grymov
3.3.2019 Zlín
----.2019 Jesenická 70 Sedlo Skřítek
16.3.2019 Zlín
16.3.2019 Osecký 1/2maraton Osek nad Bečvou
23.3.2019 Lesní běh Opatovice Opatovice
23.3.2019 Hanačská desítka Hulín
23.3.2019 Terénní duatlon Okolo Polska Roštění
30.3.2019 Olomoucký řetěz Radíkov
31.3.2019 Hanácký duatlon Radíkov
31.3.2019 Morkovice
DUBEN
----.2019 Brno
6.4.2019 Hranice
7.4.2019 Bratislava (SVK)
13.4.2019 Zlín
13.4.2019 Kroměříž
13.4.2019 Salaš
14.4.2019 Prachem svatební cesty Kostelany
14.4.2019 Brněnský půlmaraton/desítka Brno
18.4.2018 Běh na Svatý Kopeček Samotišky
19.4.2019 Hanácký půlmaraton
Olomouc
19.4.2019 Czech Ultra Trail Tour - Bílé Karpaty
Nová Lhota-Vápenky
20.4.2019 Kroměříž
20.4.2019 Hložecká desítka Brumov-Bylnice
27.4.2019 Napajedelské schody Napajedla
27.4.2019 Komenského půlka Uherský Brod
27.4.2019 Běhej lesy Lednice Lednice
27.4.2019 Prusinovice
27.4.2019 PORUBAJK marathon Ostrava
28.4.2019 Osecká 10 Osek nad Bečvou
KVĚTEN
1.5.2019 Hulín
1.5.2019 Boskovické běhy Boskovice
1.5.2019 Valašský pohár MTB-XC Veselá
4.5.2019 Lipník nad Bečvou
4.5.2019 Oldřichovice
4.5.2019 Velké Karlovice
4.-5.5.2019 Náchod
6.5.2018
Hradišťské memoriály
Uherské Hradiště
5.5.2019 Author Šela Cross Run Týn nad Bečvou
5.5.2019 Praha
8.5.2019 Rohatecká desítka Rohatec
8.5.2019 Valašský pohár MTB-XC Ratiboř
11.5.2019 Kráľ Záhoria MTB Skalica (SVK)
11.5.2019 Triatlon Zlín Zlín
12.5.2019 Hanácká Kojetínská desítka Kojetín
18.5.2019 miomoveRUN Slavičín
18.5.2019 Frenštát pod Radh.
18.5.2019 Rožnov pod Radhoštěm
18.5.2019 Brumov-Bylnice
18.5.2019 Nivnická 50 Nivnice
18.5.2019 Opava
18.-19.5.2019 Jihlava
19.5.2019 Klobucký hrb Valašské Klobouky
19.5.2019 Schody AŽ nahoru Brno
19.5.2019 MTB kritérium - Zámecké schody Kroměříž
----.2019 Přerov
25.5.2019 DEZA Desítka okolo komína Valašské Meziříčí
25.5.2019 Horní Lideč
25.5.2019 Přerov
26.5.2018 Levoča (SVK)
25.5.2019 Author KRÁL ŠUMAVY MTB Klatovy
25.5.2019 Valašský Hrb Čarták
----.2019 Nadační běh Mamut Přerov
ČERVEN
1.6.2019 Zlín
1.6.2019 Uherské Hradiště
1.6.2019 Kostelany
1.6.2019 Stavařská 1000 Valašské Meziříčí
1.6.2019 Frýdlantský duatlon Frýdlant nad Ostravicí
7.6.2019 Holešov
7.6.2019 Valašské kilo Valašské Meziříčí
8.6.2019 Fatra Desítka okolo komína Napajedla
8.6.2019 Záhorácký maratón a 1/2maratón Senica
8.6.2019 Red Bull 400 Liberec
8.6.2019 Kroměříž
8.-9.6.2019 Nižné Kamence (SVK)
8.6.2019 Horní Benešov
9.6.2018 Velké Karlovice
15.6.2019 Olomouc
15.6.2019 Kunovice
16.6.2018 Beh okolo Lysej Lysá pod Makytou (SVK)
15.6.2019 Velké Karlovice
16.6.2019 Cyklobrána do prázdnin Všemina
16.6.2019 Blansko
19.6.2019 Zlín
21.6.2019 Kunovice u VM
22.6.2019 Nové Město na Moravě
22.6.2019 Kysucký maratón Čadca (SVK)
22.6.2019 Most
----.2019 Súľov (SVK)
22.6.2019 Brumov-Bylnice
22.6.2019 MORAVIAMAN Otrokovice
29.6.2019 Uherské Hradiště
29.6.2019 Drásal Holešov
29.6.2019 Březová u Slušovic
----.2019 Březolupy
30.6.2019
.