Termínovka 2020

LEDEN
11.1.2020 Otrokovice
11.1.2020 Zimní běh podél Bečvy Grymov
18.1.2020 Hulín
18.-19.1.2020 Adidas 24 hodin na Lysé hoře Ostravice
20.1.2019 Ledňáček s Best4Run Přerov
25.1.2020 Velké Karlovice
ÚNOR
1.2.2020 Lysinská krůta Jankovice
1.2.2020 Brumov-Bylnice
8.2.2020 Velké Karlovice
10.2.2019 Zděchov
15.2.2020 Zlín
16.2.2019 Dřevohostice
22.2.2020 Prusinovice
29.2.2020 Grymov
29.2.2020 Přerov
BŘEZEN
1.3.2020 Zlín
----.2019 Jesenická 70 Sedlo Skřítek
16.3.2019 Osecký 1/2maraton Osek nad Bečvou
21.3.2020 Zlín
21.3.2020 Lesní běh Opatovice Opatovice
21.3.2020 Olomoucký řetěz Radíkov
28.3.2020 Hanačská desítka Hulín
28.3.2020 Brno
29.3.2020 Morkovice
31.3.2019 Hanácký duatlon Radíkov
DUBEN
4.4.2020 Hranice
5.4.2020 Bratislava (SVK)
11.4.2020 Kroměříž
11.4.2020 Zlín
11.4.2020 Hložecká desítka Brumov-Bylnice
13.4.2019 Kroměříž
13.4.2019 Salaš
18.4.2020 Komenského půlka Uherský Brod
18.4.2020 Kroměříž
18.4.2020 Běhej lesy Lednice Lednice
18.4.2020 Prachem svatební cesty Kostelany
18.4.2020 Terénní duatlon Okolo Polska Roštění
19.4.2020 Osecká 10 Osek nad Bečvou
19.4.2020 Brněnský půlmaraton/desítka Brno
18.4.2018 Běh na Svatý Kopeček Samotišky
25.4.2020 Hanácký půlmaraton
Olomouc
19.4.2019 Czech Ultra Trail Tour - Bílé Karpaty
Nová Lhota-Vápenky
27.4.2019 Napajedelské schody Napajedla
25.4.2020 Prusinovice
25.4.2020 PORUBAJK marathon Ostrava
KVĚTEN
1.5.2020 Hulín
1.5.2020 Boskovické běhy Boskovice
2.5.2020 Lipník nad Bečvou
2.5.2020 Oldřichovice
zrušeno.2020 Velké Karlovice
13.-14.6.2020 Náchod
6.5.2018
Hradišťské memoriály
Uherské Hradiště
3.5.2020 Author Šela Cross Run Týn nad Bečvou
3.5.2020 Praha
8.5.2019 Rohatecká desítka Rohatec
8.5.2020 Valašský pohár MTB-XC Ratiboř
11.5.2019 Kráľ Záhoria MTB Skalica (SVK)
16.5.2020 Supersprint Triatlon Zlín Zlín
10.5.2020 Hanácká Kojetínská desítka Kojetín
16.5.2020 miomoveRUN Slavičín
18.5.2019 Frenštát pod Radh.
16.5.2020 Rožnov pod Radhoštěm
23.5.2020 Brumov-Bylnice
30.5.2020 Nivnická 50 Nivnice
19.5.2019 Klobucký hrb Valašské Klobouky
17.5.2020 Schody AŽ nahoru Brno
19.5.2019 MTB kritérium - Zámecké schody Kroměříž
----.2020 Přerov
25.5.2019 DEZA Desítka okolo komína Valašské Meziříčí
25.5.2019 Horní Lideč
23.5.2020 Přerov
26.5.2018 Levoča (SVK)
30.5.2020 Author KRÁL ŠUMAVY MTB Klatovy
30.5.2020 Frýdlantský duatlon Frýdlant nad Ostravicí
30.5.2020 Valašský Hrb Čarták
----.2020 Nadační běh Mamut Přerov
ČERVEN
1.6.2019 Uherské Hradiště
5.6.2020 Holešov
6.6.2020 Zlín
6.6.2020 Kostelany
6.6.2020 Opava
6.-7.6.2020 Spartan Race Kroměříž
7.6.2020 Blansko
----.2020 Stavařská 1000 Valašské Meziříčí
7.6.2019 Valašské kilo Valašské Meziříčí
8.6.2019 Fatra Desítka okolo komína Napajedla
8.6.2019 Záhorácký maratón a 1/2maratón Senica
8.6.2019 Red Bull 400 Liberec
8.-9.6.2019 Nižné Kamence (SVK)
8.6.2019 Horní Benešov
9.6.2018 Velké Karlovice
12.6.2020 Kunovice u VM
13.6.2020 Olomouc
13.6.2020 Heroes Race
Hradec nad Moravicí
14.6.2020 Cyklobrána do prázdnin Všemina
15.6.2019 Kunovice
16.6.2018 Beh okolo Lysej Lysá pod Makytou (SVK)
17.6.2020 Zlín
20.6.2020 Velké Karlovice
20.6.2020 Valašský pohár MTB-XC Vsetín-Semetín
20.6.2020 Most
20.6.2020 Brumov-Bylnice
22.6.2019 Kysucký maratón Čadca (SVK)
----.2019 Súľov (SVK)
22.6.2019 MORAVIAMAN Otrokovice
29.6.2019 Uherské Hradiště
27.6.2020 GEROY
Přerov
27.6.2020 Drásal Holešov
27.6.2020 Březová u Slušovic
27.-28.6.2020 Jihlava
----.2019 Březolupy
ČERVENEC
5.7.2019 Zděchov
5.7.2020
2.-5.7.2020 Teplice nad Metují
4.7.2020 Morkovské chlap Morkovice
12.7.2019 Slavkovský poutní běh Slavkov pod Hostýnem
13.7.2019 Desítka Moravským krasem Blansko
13.7.2019 Javorník
18.7.2020 Kopřivnice
18.7.2020 Bad Goisern (A)
11.7.2020 KROMPLMEN Kroměříž
18.7.2020 Rusava
zrušeno 2018 Okruh Luhačovským zálesím Pozlovice
18.7.2020 Kunovice u VM
20.7.2019 MTB maraton Amtech - Juvacyklo Buchlovice
20.7.2019 Moravská Třebová
18.7.2020 Hulín
21.7.2019 Zlín
27.7.2019 Karolinka
25.7.2020 HolešovMAN Holešov
SRPEN
24.7.-25.7.2020 Nový Hrozenkov
3.8.2019 Otrokovice
3.8.2019 Bystřice pod Hostýnem
3.8.2019
10.8.2019 Vnorovská desítka Vnorovy
1.8.2020 Běhej lesy Bílá
Bílá
10.8.2019 Valašské Klobouky
10.8.2019 KPŽ - Vysočina arena Tour Čs Nové Město na Moravě
10.8.2019 ŠKODA HORAL MTB maratón Svit (SVK)
8.8.2020
Rajnochovice
16.8.2019 Zlínská kola Zlín
17.8.2019
Mítink Zlín 2018
Zlín
18.8.2018 Půlmaraton Moravským krasem Blansko
22.8.2020 Ramzová - Skřítek
15.8.2020 Granč Petrovce (SVK)
25.8.2018 Lančov
24.8.2019 Bystřice pod Hostýnem
24.8.2019 RunTour Olomouc
15.8.2020 Rusava
22.8.2020 Čeladná
22.8.2020 Nová Dubnica (SVK)
23.8.2020 Morkovice
22.8.2020 Kelč
23.8.2020 Slopné
30.8.2020 Podlesácká desítka Grygov
28.8.-30.8.2020
29.8.2020 Špilberk run - večerní festival běhu Brno
29.8.2020 Valašský pohár MTB-XC Jablůnka
31.8.2019 Leština
ZÁŘÍ
-----.2019 Dolní Lhota
5.9.2020 Hulín
6.9.2020 Trnava
9.9.2020 S kopečka do kopečka Svatý Kopeček u Ol.
6.9.2019 Vsetín
5.9.2020 Holešov
7.9.2019 Precheza AGROFERT Run Přerov
7.9.2019 Znojmo
12.9.2020 Teplice nad Metují
8.9.2019 Craft Team Running Zlín Zlín
------2018 Zlín
14.9.2019 Staré Město u UH
14.9.2019 Přerov
14.9.2019 XC Cup Napajedla Napajedla
14.9.2019 Frenštát pod Radh.
19.9.2020 Brno
13.9.2020 Kašavský bajk-kap Kašava
5.9.2020 Valašský pohár MTB-XC Veselá
21.9.2019 Běh Napajedelskou branou
Napajedla
12.9.2020
Strojařská desítka
Zlín
21.9.2019 Brno
30.9.2017 Fryštácký frajer Fryšták
21.9.2019 Valašská Polanka
26.9.2020 Klokočůvek u Oder
22.9.2019 RunFest - MMaS v maratonu
Ostrava
22.9.2019 Podkopná Lhota
------2018
Svatováclavský běh do Kudlova
Zlín
28.9.2019 Valachiarun Janová u Vsetína
28.9.2019 Czech Ultra Trail Tour - Jeseníky
Nová Ves u Rýmařova
27.9.2020 Polický okruh Police
26.-27.9.2020 Přerov
29.9.2018 Praha
4.10.2020 Zlín
ŘÍJEN
5.10.2019 Běh městem Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
6.10.2018 Olomouc
5.10.2019 Ploština
5.10.2019 Bobr Cup Litovel
4.10.2020 Medzinárodný maratón mieru Košice
10.10.2020 Kašava
10.10.2020 Hradčanské vlnky Hradčany
10.10.2020 Vokolo Príglu Brno
13.10.2019 Uherské Hradiště
17.10.2020 Velké Karlovice
19.10.2019 Chřibský maraton Kroměříž
17.10.2020
Jezernice
24.10.2020 Třeboňský maraton Třeboň
17.10.2020 Grymov
18.10.2020
Běh Zlínem - Přes valašské kotáry
Zlín
24.10.2020
Brumov-Bylnice
26.10.2019 TOŽ BĚŽ Zděchov
24.10.2020 Horský běh Hranice Hranice
28.10.2020 Provodovský běh
Provodov
LISTOPAD
1.11.2020 Zlín
2.11.2019 Otrokovice
7.11.2020 Hornická desítka
Frýdek Místek
9.11.2019 RunTour Pardubice
7.11.2020
Kovářská pětka
Zlín
16.11.2019 Listoprďák Týn nad Bečvou
17.11.2020 Přerov
24.11.2019 Bathory Cross Čachtice (SVK)
30.11.2019 Morkovské podzimní běh
Morkovice
5.12.2020 Taxis Gladiator Race Pardubice
PROSINEC
5.12.2020 Zlín
7.12.2019 Trojanovice
7.12.2019 Kroměříž
26.12.2020 Zlín
29.12.2019 Czech Ultra Trail Tour - Beskydy Trojanovice
31.12.2020 Zlín
.