TERMÍNOVKA 2016
LEDEN
16.1. Chvalčov
17.1. Grymov
23.1. Hulín
30.1. Brumov-Bylnice
ÚNOR
--- Zděchov
13.2. Zlín Běhy Zlín
13.2. Velké Karlovice
20.2.
Dračí smyčka
Dřevohostice
20.2. Bystřice pod Hostýnem
27.2. Prusinovice RD
27.2. Velké Karlovice VT
BŘEZEN
5.3. Grymov
6.3. Zlín
13.3. Sedlo Skřítek
19.3. Osek nad Bečvou
?
Mistrovství M a S - přespolní běh
?
? Zlín
19.3. Zlín Běhy Zlín
DUBEN
2.4. Kroměříž
3.4. Morkovice KmtbT
9.4. Brno
? Pavlov CMT
16.4. Kroměříž NTR
16.4. Kroměříž KmtbT
23.4.
Skalica (SVK)
KmtbT
23.4. Hulín
--- Salaš u Zlína Běhy Zlín
?
Mistrovství M a S - 10km silnice
?
?
Mistrovství M a S - půlmaraton
?
30.4. Prusinovice RD / KH
30.4. Ostrava
KVĚTEN
?
Slovácká hodinovka a 12min běh
Uherské Hradiště
8.5. Ratiboř
VP
?
Hradišťské memoriály
Uherské Hradiště
7.5. Oldřichovice
7.5. Lipník nad Bečvou
7.5. Velké Karlovice VT
?
24 MTBike Jam
Kuchyňa (SVK) ČS24
21.5. Valašské Meziříčí
VP
13.5. Přerov
14.5. Přerov
14.5. Udiča-Prosné (SVK)
18.6. Krhová u V-M RB
14.5.
1.kolo I.ligy
Uherské Hradiště
? Prostřední Bečva
VBT
14.5. Slavičín VKCT
14.5.
Karlovský Pepi maraton
Velké Karlovice
? Dolany
21.5. Zlín NTR
21.5. Valašské Meziříčí AR
21.5. Brumov-Bylnice VKCT
21.5. Opava
21.-22.5. Jihlava ČS24
28.5. Zlín
28.5.
2.kolo I.ligy
Břeclav
28.5. Valašské Meziříčí
RB
28.5. Klatovy
28.5. Čarták
28.5. Kouty nad Desnou
SR
? Kružberk
ČERVEN
4.6. Milovice u Kroměříže
4.6. Jablůnka
VP
11.6. Rožnov pod Radhoštěm RB
11.6. Brumov-Bylnice
4.6. Horní Benešov
4.6. Most
4.-5.6. Nižné Kamence (SVK) ČS24
?
Mistrovství Moravy a Slezska
Třinec
?
Baseman
Olomouc
11.6. Napajedla AR
11.6. Blansko JMTL
? Holešov
11.6.
3.kolo I.ligy
Třinec
11.6. Zlín Běhy Zlín
? Vigantice VBT
4.6.
Vařákovy paseky
Horní Lideč VKCT
11.-12.6. ? ČS24
12.6. Nivnice KmtbT
12.6. Všemina
18.6. Kunovice
25.6. Olomouc
25.6. Březolupy
18.6. Štíty
25.6. Súľov (SVK)
18.6. Otrokovice
?
Kotáry túr - Přejezd
Zlín - Miloňov - Zlín
22.6. Zlín Běhy Zlín
4.9. Vsetín-Semetín
VP
? Púchov (SVK)
? Břestek
25.6. Brumov-Bylnice
25.6. Holešov KPŽ
25.6. Březová u Slušovic
26.6. Žďár nad Sázavou
ČERVENEC
3.-6.7. Teplice nad Metují
2.7. Dolný Kubín (SVK) SxcmT
3.7.
? Karlovice u Malenovic
?
Poteč Tour
Poteč
9.7. Velké Karlovice VT
9.7. Javorník KmtbT
? Radíkov
9.7. Bad Goisern (A)
16.7. Rusava NTR
16.7. Kopřivnice
16.7. Vyškov
? Kunovice
? Morkovice
? Frenštát pod Radh.
? Otrokovice
?
Mistrovství M a S - běh do vrchu
?
23.7. Luhačovice VKCT
? Moravská Třebová
23.7. Hulín
SRPEN
1.8.
Pálavský krpál
Mikulov www
1.8.
Hostýnská 50
Bystřice pod Hostýnem www
1.8.
Zavolej mi do klubu
Karolinka www
5.8. Nový Hrozenkov VT
8.8.
Run and Bike Sv.Kopeček Vertikal
Svatý Kopeček u Ol. www
8.8.
HolešovMAN
Holešov www
8.8.
Morkoman
Morkovice www
8.8.
Hostýnská osma
Rajnochovice www
12.8.
LCE3aTlon - Luhačovický triatlon
www
12.-14.8.
HORAL TOUR
Svit (SVK) www
15.8.
ŠKODA HORAL MTB maratón
Svit (SVK) www
15.8.
Mítink Zlín 2015
Zlín
15.8.
Mistrovství ČR v běhu do vrchu
Dolní Morava
20.8. Rusava KH
13.8. Valašské Klobouky VKCT
20.8.16
4.kolo I.ligy
Olomouc
22.8.
Běh na svatý Hostýn
Bystřice pod Hostýnem
22.8.
YES!enický maraton
Ramzová - Skřítek www
10.9.16
Želechovická 40tka
Želechovice nad Dřev. www
22.8.
Kráľovský MTB maratón
Granč Petrovce (SVK) www
22.8.
K3 Kelečský triatlon
Kelč www
? Leskovec nad Moravicí
23.8.
Slopenská desítka
Slopné
27.8.
Birell jízda
Zlín www
28.8.
Kunovická 5
Kunovice www
29.8.
Lahofer Author Cup
Lančov www
29.8.
Novodubnický maratón
Nová Dubnica (SVK) www
29.8.
XC Cross Country Skalica
Skalica (SVK) www
29.8.
Moravský bikemaraton
Leština www
29.8.
KROMPLMEN
Kroměříž www
ZÁŘÍ
4.-6.9.
Beskydská sedmička
www
3.9. Valašská Bystřice RB
4.9.
Valašský krpál
Vsetín www
5.9.
Valašská 50
Vsetín www
5.9.
KPŽ - Znojmo Burčák Tour
Znojmo www
6.9.
Trnavský kolík
Trnava www
12.9.
Strojařská desítka
Zlín
12.9.
Vita Sana Run
Zlín www
12.9.
závod horských kol na Velký Javorník
Frenštát pod Radh. www
12.9.
Specialized Rallye Sudety
Teplice nad Metují www
13.9.
CYKLOMARATON Ostrava
Ostrava www
19.9.
Precheza AGROFERT Run
Přerov www
19.9.
Velkomoravský půlmaraton
Staré Město u Uh.Hr.
19.9.
Kroměřížská padesátka
Kroměříž www
19.9.
Kroměřížská padesátka
Kroměříž www
19.9.
MTB CrossCountry
Uherské Hradiště www
19.9.
Bike Čeladná
Čeladná www
17.9. Brno
19.9.
Valašský Tvrďák
Zašová www
24.9. Police RB
25.9.
Run Up Olomouc
Olomouc www
26.9.
Extrém Race
Přerov www
26.9.
5/10 mil Brnem
Brno www
26.9.
Pivovarský běh
Rožnov pod Radhoštěm www
26.9.
Koutyman
Kouty nad Desnou www
26.9.
Polanský duatlonek
Valašská Polanka
26.9.
Oderská mlýnice
Klokočůvek u Oder www
27.9.
Sri Chinmoy 1/2 maraton
Zlín www
27.9.
Radhošťská výzva
Dolní Bečva
www
27.9.
Podzimní duatlon dvojic
Hulín www
28.9.
Svatováclavský běh do Kudlova
Zlín
ŘÍJEN
1.10. Holešov NTR
3.10.
Kovářská pětka
Zlín www
3.10.
TES Valachiarun
Vsetín www
3.10.
závody na Ploštině
Ploština
3.10.
KPŽ - Vysočina arena Tour Čs
Nové Město na Moravě www
4.10.
CYKLOMARATON Zlín
Zlín www
10.10.
FAGUS BIKE KOPNÁ 2015 Lhotská 25ka
Podkopná Lhota www
10.10.
Spartan Race Czech (super)
Kouty nad Desnou
www
11.10.
Spartan Race Czech (beast)
Kouty nad Desnou
www
11.10.
Slovácký silniční běh
Uherské Hradiště www
17.10.
Chřibský maraton
Kroměříž www
17.10.
Hutiský běh
Hutisko-Solanec www
17.10.
Jezernické viadukty
Jezernice www
18.10.
Běh Zlínem - Kotáry
Zlín www
22.10. Velké Karlovice VT
24.10.
Král Holého vrchu
Nedašov www
31.10.
Morkovská 12ka
Morkovice www
LISTOPAD
1.11.
Střecha světa
Morávka www
7.11.
Otrokovický půlmaraton
Otrokovice www
14.11.
Listoprďák
Týn nad Bečvou www
17.11.
Běh 17.listopadu
Přerov www
28.11.
Luhačovický běh Kerteamu
Luhačovice
29.11.
Zlínský ledovec
Zlín www
PROSINEC
5.12.
Mikulášský běh
Zlín www
5.12.
Běh do vrchu Ráztoka - Pustevny
Trojanovice www
12.12.
Běh na Kelčský Javorník
Chvalčov www
12.12.
Čertovský běh
Kroměříž www
26.12.
Štěpánský běh
Zlín www
31.12.
Silvestrovský běh
Zlín www
.
.

.